albaSHQIP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RREGULLORJA E FORUMIT

Shko poshtë

RREGULLORJA E FORUMIT Empty RREGULLORJA E FORUMIT

Mesazh  *Lukos* Tue Mar 09, 2010 3:23 am

Mire se Erdhet ne ALBASHQIP

Rregjistrimi ne forum eshte per te gjithe ! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te respektohen.Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime.Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban , sipas situates. Te gjitha vendimet e Admineve & Moderatoreve jane perfundimtare !

Gjuha e forumit eshte Shqipja nuk lejohet perdorimi i gjuheve te tjera ne Forum


1 Sjellja ne forum:
Nuk do tolerohet asnje sjellje raciste ndermjet userave apo nje qendrim i tille.Postime te tilla do fshihen pa asnje lajmerim.Ketu perfshihen edhe avataret.Kjo mund te coje edhe ne perjashtimin tuaj nga forumi.Sulme personale ndaj userave nuk do tolerohen.Nje sjellje te tille e marrim shume seriozisht.Jeni te mirepritur te debatoni apo te tregoni pikepamjet tuaja dhe opinionet, por ne menyre te respektueshme dhe te edukuar.Usera qe do shikohen qe mbajne nje sjellje te tille do te largohen nga forumi te denuar me Ban.

*Lukos*
Admin

Numri i postimeve : 4
Join date : 14/01/2010

https://albashqip.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi